Prekių ženklai Yra 14 prekių ženklai

 • ANTOINE PARFUMS

  Tai prancūzų prekės ženklas, kuris specializuojasi skalbimo, kūno priežiūros priemonių bei kvepalų gamyboje.

  Gamybai naudojamos išskirtinės haute couture kokybės žaliavos, kurios naudojamos aukščiausio lygio parfumerijoje.

 • CERERIA MOLLA 1899

  Tai ispanų šeimos įkurtas žvakių ir namų kvapų verslas, šiandien skaičiuojantis daugiau nei 100 metų.

  Cereria Molla 1899 žvakių ir namų kvapų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų, o kvapų įvairovė rezonuoja Viduržemio jūrą supančius kalnus ir bangas žadantį vėją. Šio ispaniško gamintojo produktai - tai ilgų metų rankų darbo ir kryptingo judėjimo rezultatas.

  Tai subtilus ir klasikinis dizainas, atsispindintis kiekviename unikaliame produkte.

 • CHI

  Amerikiečių prekės ženklas CHI yra garsus plaukų priežiūros priemonių gamintojas. Savo asortimente CHI turi ypač daug prekių kategorijų. Tarp jų - profesionalūs plaukų dažai, šampūnai, balzamai, plaukų kaukės, formavimo priemonės ir kiti produktai. 

 • CHIARA FIRENZE

  CHIARA | Firenze savo kvapus skiria ypatingam regionui: Toskanai. Istorija apie meistriškumą, aistrą, ryšį su gamta ir dialogą tarp tolimų kultūrų. Parfumerijos menas ir taurieji eteriniai aliejai susitiko su Florencijos amatininkais, kad atgaivintų šio ypatingo krašto magiją Jūsų kambariuose

 • KÉRASTASE

  Novatoriškas, unikalios formulės plaukų priežiūros priemones nuo 1964 metų siūlanti kompanija. Kurdami produktus, Kerastase meistrai pasitelkia pažangiausias plaukų kosmetikos kūrimo technologijas bei formules. Kompanija siūlo produktus, kurie ne tik saugo ir puoselėja natūralų plaukų grožį, bet kartu suteikia jiems nepakartojamą malonumą. Kerastase – pasirinkimas, trokštantiems naujovių, išskirtinumo bei elegancijos.

 • KEUNE

  Tai kokybė, elegancija, kūrybiškumas. Keune plaukų priežiūros priemones galima rasti daugiau nei 70-ies šalių grožio salonų vitrinose, o po beveik šimtmetį trukusių ieškojimų, patirties, atradimų ir šilto bendravimo KEUNE Jums gali pasiūlyti išskirtinę kokybę ir puikų bei ilgai išliekantį rezultatą.

 • KSP

  Italų parfumerių kūriniai, pasižymintys kruopščiai atrinktais kokybiškais elementais bei charizmatiškais aromatų deriniais. Itališką eleganciją ir subtilų stilių atspindintys KSP kvapų buteliukai įkvėps drąsiems žingsniams ir įsimintinoms patirtims.

 • LOCHERBER MILANO

  Italų šeimos užaugintas prekinis ženklas žino, jog kvapai lyg esminis pagrindas, o kartu ir užbaigiamasis akcentas užpildant erdvę, kuriantis prisiminimus ir sužadinantis emocijas.

  "Locherber" kuriant kūno bei namų kvepalus - atsižvelgia į smulkiausias produkto detales, kiekviename jų sujungiant natūralias gamtos žaliavas.

 • L‘OREAL PROFESSIONNEL

  Prancūzų aukščiausios kokybės plaukų priežiūros priemonių prekės ženklas, kurio ištakos siekia 1909 m., kai chemikė Eugène Schueller sukūrė ypatingą plaukų dažų formulę, greitai išpopuliarėjusią Paryžiaus kirpyklose. Jau daugiau nei šimtą metų šis prekės ženklas padeda savo klientams atskleisti savo grožį ir pasitikėjimą savimi.

  0 prekės(-ių)

 • PURE FLAME

  Šis prekės ženklas apjungė prabangos kvapus iš Prancūzijos kvapų namų ir sukauptą rankų darbo meistrystę nuo 1994m.

  PURE FLAME vizija - kurti geresnius produktus geresniam rytojui. Visiems prekės ženklo šeimos gaminiams atrenkamos tik gryniausios ir natūraliausios medžiagos.

  Įkvėpimo ir kūrybinės galios semiasi iš geriausių prabangos kvapų bei natūralaus rapsų vaško, kuris užtikrina ypatingą kvapų sklaidą, o taip pat yra atsinaujinantis šaltinis iš gamtos.

 • SENSE

  SENSE | Namų kvapų kolekcijos kiekvienas kvapas turi savo charakterį ir asmenybę, kuri per spalvą, dekoro detales ir kvapą pripildys Tavo namus ir padovanos Tau išskirtinius pojūčius.

  Sense - daugiau spalvos, estetikos, kvapo, natūralios kilmės ingredientų.

  Kolekciją sudaro trys kvapai, iš kurių tikrai surasi savo favoritą.

 • WELLA PROFESSIONALS

  Profesionali kosmetika Wella - Nr.1 tarp Lietuvos plaukų priežiūros specialistų. Šis prekinis ženklas jau daugelį metų pirmauja plaukų priežiūros priemonių kūrime, nuolat plečia asortimentą, kad priemonės patenkintų skirtingų plaukų tipų ir spalvų poreikius.

  Wella System Professional vienija moderniausius mokslinius tyrimus, akivaizdų žavesį ir ypač malonius kvapus. Visi produktai - 100% originalūs, juos rasite tiek elektroninėje, tiek fizinėje mūsų parduotuvėje.