KSP kūno kvepalai "SHIBAM WAY" 50 ml

8021685620016

79,00 €


Užsisakykite telefonu
+37061670888
Pristatymo terminas
1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas
Nuo €29 į paštomatą / Nuo €29 kurjeriu

SHIBAM WAY atveria duris į įspūdingą nupustytų ir vėl atstatytų smėlio pilių miestą. Aukštai kylančios tvirtos dangoraižių sienos veda žvilgsnį į giedrą dangų, užstoja vėjo gūsius ir saugo amžius skaičiuojančias siauras Šibamo gatves. Shibam Way aromatas – tai laiko tėkmei nepavaldaus miesto energija ir saulės įkaitinto grindinio įkvėptas kvapas.

Natos:

- Pirmasis kvapo akordas gaivina citrusine gaiva, kurią kvapnus mandarinas papildo šventišku saldumu ir maloniai nostalgišku kartumu.

- Širdies akordai, pasirodantys kiek vėliau, svaigina saldžiai aitriu deriniu . Vasariškai nusiteikęs jazminas džiugina auksinio medaus saldumu, o įvairiapusiai smilkalai stebina aitriais, giliais ir šildančiais prieskoniais.

- Bazinės natos ant odos atsiveria žemiškais ir sodriais medienos tonais. Charizmatiška pačulė skleidžia muskuso ir žemės kvapą, o gvajokas sulieja pavienes natas balzaminiu medienos prieskoniu.

KSP prekinis ženklas – tai italų parfumerių kūriniai, pasižymintys kruopščiai atrinktais kokybiškais elementais bei charizmatiškais aromatų deriniais. Itališką eleganciją ir subtilų stilių atspindintys KSP kvapų buteliukai įkvėps drąsiems žingsniams ir įsimintinoms patirtims.

PaskirtisKūno kvepalai
LytisUniversalūs
Talpa50 ml

Panašios prekės

Mūsų pasiūlymai